تبادلۂ خیال صارف:Shamsoddin

ویکی شیعہ سے
یہاں جائیں: رہنمائی، تلاش کریں

سلام، بسیار از لطف شما سپاسگزارم .... انشاءاللہ در اولین فرصت اقدام خواھد شد.

الگوی داداشت

سلام من الگوی یادداشت را استفادہ کردو ولی در مدخل آن را نشون نداد درحالیکہ لینکش ایجاد می شود ولی پائین صفحه یاداشت نشان دادہ نمی شود.

سلام : چشم انشاء اللہ سعی می کنم ہر وقت فرصت شد خدمتت میں رسم.Waziri (talk) 07:53, 9 فروری 2017 (UTC)

الگوی حوالہ جات2

این الگو ہم خیلی جالب نیست چو فقط یک ستونہ است اگر آن را دو یا سہ ستونہ کند بہتر است

یادداشت

این لفظ معانی مختلفی دارد و در این مورد ہم استفادہ می شود ولی دی این مورد لفظ حافظہ اصلا استفادہ نمی شود بجائے آن اگر کسی از کلمہ یادداشت حساسیتی داشتہ باشد معادل آن در اینجا کلمہ "نوٹ" است نہ حافظہWaziri (talk) 08:55, 9 فروری 2017 (UTC)

خانہ معلومات کتاب

سلام این الگو را من قبلا ترجمہ کردم در کتاب تجرید الاعتقاد استفادہ ہم کردم Waziri (talk) 13:52, 14 فروری 2017 (UTC)

مشکل در جعبہ اطلاعات کتاب

در این جعبہ یہ اشکال وجود دارد و آن این است کہ وقتی تصویر را استفادہ می کنیم اگر از الگوی عکس استفادہ کنیم دو تا عکس میاد ولی اگر بدون الگو استفادہ کنیم در مدخل نیز پایین عکس (تصویر=نام عکس) ہم میا این رو شما در تجرید الاعتقاد می توانید ببینید لطفا این مشکل را حل بفرمائید۔Waziri (talk) 14:18, 14 فروری 2017 (UTC)

الگو: قرآن کریم

سلام:در الگوی قرآن کریم در بخش تفسیر، نام بعضی تفاسیر را ذکر کردید در حالیکہ بعض مشہور تفاسیر مثل المیزان و نمونه خبری نیست آیا معیار خاصی در نظر بودہ است؟Waziri (talk)

وقایع هر ماه

با سلام با توجه به اینکه در روزھای هر ماه وقایع مربوط به آن روز و ماه را درج کردیم آیا ضرورتی باقی می ماند کہ مدخلی بنام وقایع هر ماه دوباره ساخته شود؟Waziri (talk)

سلام : ان شاء اللہ فردا میبینم۔

تغییر مسیر

تغییر مسیر درست شدہ است۔Abbasi 15:02, 3 دسمبر 2017 (+0330)

وقایع ماههای قمری

سلام وقایع تمامی ماههای قمری صفحه موجود می باشد پس نیازی به ایجاد صفحه نیست مگر اینکه منظور حضرتعالی چیز دیگری باشد که بنده متوجه نشده باشم؟

ادغام ویکی یکسان سازی در ویکی قوانین و ضوابط

سلام طبق فرمان شما صفحه ویکی یکسان سازی در ویکی قوانین و ضوابط ادغام شد لطفا صفحه ویکی یکسان سازی را حذف نمائید.

الگو: سوره ها

سلام آقای شمس الدین

خسته نباشید خدمت شما عارضم که بنده سانچه سوره کوثر را ساختم ولی مشکلاتی هست لطفا یه نگاهی بیندازید

اولا: اینکه عنوان وسط چین است ولی بقیه طرف راست

ثانیا: وقتی در مدخل سوره کوثر در قسمت مضامین یعنی محتوا این سانچه را قرار می دهم عنوانش همان جا نشان می دهد ولی بقیه در آخر صفحه نزد متن سوره نشان می دهد.

اصلاحات زمرہ

سلام علیکم دیشب گشت و گذاری در زمرہ ها داشتم که برخی از مواردی را که نیاز به اصلاح دارد را یادداشت کردم و خدمت شما ارسال میگردد. رده های ذیل تکراری هستند و یک باید حذف بشه

  1. احکام خواتین و خواتین کے احکام (دومی حذف بشه)
  2. عائلی احکام و گھریلو احکام (دومی حذف بشه)
  3. قرآنی اصطلاحات و قرآنی اصطلاحیں (دومی حذف بشه)
  4. دوسری صدی ہجری کے شیعہ محدث و دوسری صدی ہجری کے شیعہ راوی (هر کدام کی صلاح میدانید حذف بشه ولی اگر راوی و محدث مقصود متفاوت داشته باشد که حذف نشه و الامر الیکم)
  5. مکہ کی تاریخی عمارتیں
  6. مکہ کے تاریخی مقامات و مکہ کی تاریخی مقامات (دومی حذف بشه) اکر عمارت (ساختمان) و مقام نیز یکی باشد زمره بالایی نیز حذف شود.
  1. Pages with script errors این یک زمره محسوب میشود. تحت این زمرہ 22 مقالہ هستند که نمی دانم چگونه این برطرف میشه
  2. کوفہ میں امام زین العابدین کا خطبہ: این مدخل را بہ زبانہای دیگر لینک بدہید

Hakimi (تبادلۂ خیال)

@Shamsoddin: سلام--Shamsoddin (تبادلۂ خیال) 08:18, 9 اکتوبر 2018 (UTC)

حذف لینک بین زبانی مدخل امام مهدی

با سلام و ادب. مدخل امام مهدی در آخرین ویرایش، لینک بین زبانی آن حذف شده است.--Hasaninasab (تبادلۂ خیال) 12:01, 25 مارچ 2019 (UTC)

مدخل شہادت امام حسین

این مدخل هیچ لینک بین زبانی ندارد که شما حذف کردید. در زبان‌های دیگر فکر کنم مطالب به واقعه عاشورا یا مانند آن تغییر یافته است. محتوای این صفحه هم اصلا ویکیایی نیست. لطفا بررسی فرمایید.--Hasaninasab (تبادلۂ خیال) 07:11, 26 مارچ 2019 (UTC)

مدخل یوم آزادی پاکستان

به نظر می رسد این مدخل، کپی کامل از شناسه همین مدخل با همین عنوان در ویکی پدیا است.--Hasaninasab (تبادلۂ خیال) 08:01, 26 مارچ 2019 (UTC)

مدخل ہند بنت عتبہ

الگوی حدیث در این مدخل که به اشعار هنده اختصاص دارد، بسیار نامناسب و ناهمگون است. به نظر یا از الگوی بهتر استفاده شود و یا همین الگو اصلاح شود و یا اصلا از الگو خارج شود. ضمن اینکه تغییر مسیره ہنده و مانند آن ندارد که احتمالا باید اضافه شود و در متن نیز تصحیح شود.--Hasaninasab (تبادلۂ خیال) 08:10, 26 مارچ 2019 (UTC)

مدخل غزوہ طائف

در اولین خط شناسه، الگوی (سانچہ:رسول خدا(ص) کے غزوات) آمده است. نفهمیدم برای چه است. لطفا اصلاح فرمایید.--Hasaninasab (تبادلۂ خیال) 08:21, 26 مارچ 2019 (UTC)

تغییر مسیر

با سلام و ادب. فکر می کنم در مداخلی که نگاشتید، نیاز است که تغییر مسیرها با یاء و کاف عربی نیز اضافه شود؛ مثل وادي ايمن.--Hasaninasab (تبادلۂ خیال) 04:15, 7 اپريل 2019 (UTC)

شیخ عباس قمی

سلام و تحیت

جعبه اطلاعات--Rezvani (تبادلۂ خیال) 06:41, 24 اکتوبر 2019 (UTC)

حائز اہمیت درجہ اول مقالات

سلام و تحیت رده گذاری «حائز اہمیت درجہ اول مقالات» در اردو کامل شد.--Rezvani (تبادلۂ خیال) 08:18, 24 نومبر 2019 (UTC)